2024.05.07., kedd
10:00 - 14:30
A pavilon, AI. galéria, 106 terem
Szervező: BPMK, Budapesti és Pest Vármegyei Mérnöki Kamara
10:00 - 10:45
C Kongresszusi Központ, Galéria szint, G15 terem
10:00 - 17:00
G pavilon
10:00 - 17:00
G pavilon
11:00 - 16:00
A pavilon, AI. galéria, 101 terem
Szervező: Magyar DigiLean Egyesület
11:00 - 14:00
A pavilon, AI. galéria, 113 terem
Szervező: Eumetrology Kft.
13:00 - 17:00
C Kongresszusi Központ, Galéria szint, G9-10 terem
Szervező: Magyar Hegesztéstechnikai és Anyagvizsgálati Egyesülés
14:00 - 15:30
C Kongresszusi Központ, Földszint, F4 terem
Szervező: KÖVET EGYESÜLET
2024.05.08., szerda
09:30 - 12:00
C Kongresszusi Központ, Galéria szint, G9-10 terem
Szervező: Magyar Hegesztéstechnikai és Anyagvizsgálati Egyesülés
10:00 - 13:30
C Kongresszusi Központ, Földszint, F6-7 terem
Szervező: HEPA Magyar Exportfejlesztési Ügynökség
10:00 - 17:00
C Kongresszusi Központ, Galéria szint, G1-8
Szervező: HIPA, MAGE, MAJOSZ
10:00 - 17:00
G pavilon
10:00 - 17:00
G pavilon
10:30 - 16:00
A pavilon, AI. galéria, 101 terem
Szervező: Magyar DigiLean Egyesület
10:30 - 13:00
C Kongresszusi Központ, Galéria szint, G15-16 terem
Szervező: Deutsche Leasing
11:00 - 14:00
A pavilon, AI. galéria, 113 terem
Szervező: Eumetrology Kft.
11:00 - 15:00
C Kongresszusi Központ, Földszint, F4 terem
Szervező: KÖVET EGYESÜLET
13:30 - 16:30
Főépület, I.emeleti konferencia terem
Szervező: Magyar Hegesztéstechnikai és Anyagvizsgálati Egyesülés
2024.05.09., csütörtök
09:00 - 15:00
Főépület, I.emeleti konferencia terem
Szervező: Magyar Hegesztéstechnikai és Anyagvizsgálati Egyesülés
10:00 - 17:00
G pavilon
10:00 - 17:00
G pavilon
10:00 - 16:00
G pavilon, GVIP3 terem
Szervező: Német Magyar Ipari és kereskedelmi Kamara
10:30 - 16:00
A pavilon, AI. galéria, 101 terem
Szervező: Magyar DigiLean Egyesület
10:30 - 13:30
C Kongresszusi Központ, Földszint, F1-2 terem
Szervező: MAGE, Magyar Gépjárműipari Egyesület
10:30 - 15:00
C Kongresszusi Központ, Plenáris szint, P1 terem
Szervező: U4 Reklámiroda
11:00 - 12:00
A pavilon, AI. galéria, 115 terem
Szervező: Varinex Zrt.
Előadó: Fehér Zoltán, műszaki igazgató
11:00 - 17:00
C Kongresszusi Központ, Galéria szint, G9-10 terem
Szervező: Magyar Hegesztéstechnikai és Anyagvizsgálati Egyesülés
13:00 - 16:00
A pavilon, AI. galéria, 113 terem
Szervező: evoCRM Kft.
14:00 - 17:00
C Kongresszusi Központ, Galéria szint, G3 terem
2024.05.10., péntek
10:00 - 16:00
G pavilon
Szervező: KÖVET EGYESÜLET
10:00 - 16:00
G pavilon
10:30 - 14:00
A pavilon, AI. galéria, 101 terem
Szervező: Magyar DigiLean Egyesület
10:30 - 17:00
C Kongresszusi Központ, Galéria szint, G9-10 terem
Szervező: MAHEG, Magyar Hegesztési Egyesület
11:00 - 14:00
A pavilon, AI. galéria, 113 terem
Szervező: Eumetrology Kft.
11:00 - 14:00
G pavilon, Techtogether színpad