2/8/24, Thursday
09:00 - 18:00
Hall A
09:00 - 18:00
Hall A / 208
09:00 - 18:00
Hall A / 208
09:00 - 18:00
Hall A / 208
09:00 - 18:00
Hall A / 208
09:00 - 18:00
Hall A / 208
09:00 - 18:00
Hall A / 208
09:00 - 18:00
Hall A / 208B
09:00 - 18:00
Hall E, D
09:00 - 18:00
G Hall
09:00 - 18:00
G Hall
09:00 - 18:00
G Hall
10:00 - 11:00
A Hall, Hunting Stage
10:00 - 10:30
Hall G, Fishermen's stage
10:00 - 10:30
Hall G, Lure fishing pool
Performer: Kalauz Zoltán
10:30 - 11:00
Hall G, Lure fishing pool
Performer: Móri István
11:00 - 12:00
Hall G, Aquarium
Performer: Jámbor Attila, Bodzsár Norbert
11:00 - 11:30
Hall G, Lure fishing pool
Performer: Horváth Bálint
11:30 - 12:00
Hall G, Lure fishing pool
Performer: Oláh Péter
12:00 - 12:30
Hall G, Fishermen's stage
Performer: Kalauz Zoltán
12:00 - 12:30
Hall G, Lure fishing pool
Performer: Nagy Ottó
12:30 - 13:30
Hall G, Aquarium
Performer: Koncz Dávid
12:30 - 13:00
Hall G, Fishermen's stage
Performer: Kopár Zoltán
12:30 - 13:00
Hall G, Lure fishing pool
Performer: Veégh Viktor
13:00 - 14:00
A Hall, Hunting Stage
Performer: Kovács Imre
13:00 - 13:30
Hall G, Fishermen's stage
13:00 - 13:30
Hall G, Lure fishing pool
Performer: Lukácsi Béla
13:30 - 14:00
Hall G, Aquarium
Performer: Nagy Ottó
13:30 - 14:00
Hall G, Fishermen's stage
Performer: Bíró János
13:30 - 14:00
Hall G, Lure fishing pool
Performer: Nagy Gábor, Sztigeti Tibor
14:00 - 16:50
A pavilon, AI. galéria, 105 terem
14:00 - 14:30
A Hall, Hunting Stage
Performer: Prihoda Judit, Csáki Gábor
14:00 - 14:30
Hall G, Lure fishing pool
Performer: Koncz Dávid
14:30 - 15:00
A Hall, Hunting Stage
Performer: Keresztes János
15:00 - 15:20
A Hall, Hunting Stage
Performer: Őrhalmi Csaba, Hangyál József
15:20 - 15:40
A Hall, Hunting Stage
Performer: Hargitai Péter, Őrhalmi Csaba
15:40 - 16:00
A Hall, Hunting Stage
Performer: Havan Gábor, Répási Gábor
16:00 - 18:00
A Hall, Hunting Stage
2/9/24, Friday
09:00 - 18:00
Hall A
09:00 - 18:00
Hall A / 208
09:00 - 18:00
Hall A / 208
09:00 - 18:00
Hall A / 208
09:00 - 18:00
Hall A / 208
09:00 - 18:00
Hall A / 208
09:00 - 18:00
Hall A / 208
09:00 - 18:00
Hall A / 208
09:00 - 18:00
Hall A / 208B
09:00 - 18:00
Hall E, D
09:00 - 18:00
G Hall
09:00 - 18:00
G Hall
09:00 - 18:00
G Hall
09:30 - 17:30
Hall A, Gallery AI., 105 Room
10:00 - 10:30
Hall G, Lure fishing pool
Performer: Kalauz Zoltán
10:30 - 11:00
A pavilon, Vadász színpad
Performer: Dr. Déri János
10:30 - 11:00
Hall G, Fishermen's stage
10:30 - 11:00
Hall G, Lure fishing pool
Performer: Kiszely Zoltán, Papp Róbert
11:00 - 12:00
A Hall, Hunting Stage
Performer: Gajár János, Hajas Péter Pál, Szeredi Attila
Moderator: Gribek Dániel
11:00 - 12:30
Hall G, Aquarium
Organizer: KHESZ ifi klub
Performer: Kiszely Zoltán
11:00 - 11:30
Hall G, Fishermen's stage
Performer: Jankovich Krisztián
11:00 - 11:30
Hall G, Lure fishing pool
Performer: Nagy Ottó
11:30 - 12:00
Hall G, Lure fishing pool
Performer: Oláh Péter
12:00 - 12:30
A Hall, Hunting Stage
Performer: Hernyák Aurél
12:00 - 12:30
A Hall, Hunting Stage
Performer: Kalauz Zoltán
12:00 - 12:30
Hall G, Lure fishing pool
Performer: Veégh Viktor
12:30 - 13:30
Hall G, Aquarium
Performer: Koncz Dávid
12:30 - 13:00
Hall G, Fishermen's stage
Performer: Szabó Bence
12:30 - 13:00
Hall G, Lure fishing pool
Performer: Kopár Zoltán
13:00 - 14:00
A Hall, Hunting Stage
Performer: Bors Richárd, Békés Bence, Kecskés Róbert, Willisits Attila, Kristóf József, Kovács Gábor
Moderator: Kókai Márton
13:00 - 13:30
Hall G, Fishermen's stage
13:00 - 13:30
Hall G, Lure fishing pool
Performer: Horváth Bálint
13:30 - 14:00
Hall G, Aquarium
Performer: Nagy Ottó
13:30 - 14:00
Hall G, Fishermen's stage
Performer: Bíró János
13:30 - 14:00
Hall G, Lure fishing pool
Performer: Nagy Gábor, Sztigeti Tibor
14:00 - 14:30
A Hall, Hunting Stage
Performer: Bleier Norbert, Farkas Tibor
Moderator: Wallendums Péter
14:00 - 15:00
Hall G, Aquarium
Performer: Jámbor Attila, Bodzsár Norbert
14:00 - 14:30
Hall G, Fishermen's stage
Performer: Szarvas Zoltán
14:00 - 14:30
Hall G, Lure fishing pool
Performer: Koncz Dávid
14:30 - 15:00
A Hall, Hunting Stage
Performer: Bódis Gergely
14:30 - 16:30
Hall G, Fishermen's stage
14:30 - 15:00
Hall G, Lure fishing pool
Performer: Mérten András
15:00 - 15:30
A Hall, Hunting Stage
Organizer: Belsound Kft., A Kaliber aktív zajvédő gyártója
Performer: Lakatos Csaba
15:00 - 15:30
Hall G, Lure fishing pool
Performer: Móri István
15:30 - 16:30
A Hall, Hunting Stage
Organizer: W&N Group Kft.
Performer: Hrivnák Tünde divattervező
16:30 - 18:00
A Hall, Hunting Stage
2/10/24, Saturday
09:00 - 18:00
Hall A
09:00 - 18:00
Hall A / 208
09:00 - 18:00
Hall A / 208
09:00 - 18:00
Hall A / 208
09:00 - 18:00
Hall A / 208
09:00 - 18:00
Hall A / 208
09:00 - 18:00
Hall A / 208
09:00 - 18:00
Hall A / 208B
09:00 - 18:00
Hall E, D
09:00 - 18:00
G Hall
09:00 - 18:00
G Hall
09:00 - 18:00
G Hall
09:30 - 17:40
Hall A, Gallery AI., 105 Room
10:00 - 10:30
A Hall, Hunting Stage
Performer: Bajdik Péter, Suba Imre, Demeter János, Stanko Kosovac, Tóthová Annamária, Kovács Szilveszter, Tankó Attila, Héjja Krisztián
Moderator: Földvári Attila
10:00 - 11:00
Hall G, Aquarium
Performer: Jámbor Attila, Bodzsár Norbert
10:00 - 10:30
Hall G, Lure fishing pool
Performer: Kalauz Zoltán
10:30 - 11:30
A Hall, Hunting Stage
10:30 - 11:30
Hall G, Fishermen's stage
Performer: Bosánszky Péter, Deák Ferenc, Hipszki Róbert
10:30 - 11:00
Hall G, Lure fishing pool
Performer: Nagy Ottó
11:00 - 11:30
Hall G, Aquarium
Performer: Nagy Ottó
11:00 - 11:30
Hall G, Lure fishing pool
Performer: Oláh Péter
11:30 - 13:30
A Hall, Hunting Stage
11:30 - 12:00
Hall G, Fishermen's stage
11:30 - 12:00
Hall G, Lure fishing pool
Performer: Schäffer Károly, Tóth Béla
12:00 - 12:30
Hall G, Fishermen's stage
Performer: Kopár Zoltán
12:00 - 12:30
Hall G, Lure fishing pool
Performer: Lukácsi Béla
12:30 - 13:30
Hall G, Aquarium
Performer: Koncz Dávid
12:30 - 13:30
Hall G, Fishermen's stage
Organizer: MOHOSZ
Performer: Csizmár Erika
12:30 - 13:00
Hall G, Lure fishing pool
Performer: Veégh Viktor
13:00 - 13:30
Hall G, Lure fishing pool
Performer: Horváth Bálint
13:30 - 15:30
A Hall, Hunting Stage
13:30 - 14:00
Hall G, Fishermen's stage
Performer: Szalay Gábor, Vass Miklós
13:30 - 14:00
Hall G, Lure fishing pool
Performer: Szabó Ábel, Szigeti Tibor
14:00 - 14:30
Hall G, Aquarium
Performer: Schäffer Károly, Tóth Béla
14:00 - 14:30
Hall G, Fishermen's stage
Performer: Kulcsár Aranka, Walter-Barna Diána, Gyulánszky Nikolett
14:00 - 14:30
Hall G, Lure fishing pool
Performer: Papp Róbert
14:30 - 15:00
Hall G, Fishermen's stage
14:30 - 15:00
Hall G, Lure fishing pool
Performer: Koncz Dávid
15:00 - 15:30
Hall G, Fishermen's stage
Performer: Kovács Zoltán, Nyerges Gergő, Gál Tibor, Nagy Zoltán, Balogh Hunor, Simon Csaba, Matiz Bence, Szilágyi Gergő, Haraszkó Csaba
15:00 - 15:30
Hall G, Lure fishing pool
Performer: Tóth Bendegúz
15:30 - 16:00
Hall G, Fishermen's stage
Performer: Filkóházi Erika
15:30 - 16:00
Hall G, Lure fishing pool
Performer: dr. Márkus Milán
16:00 - 18:00
A Hall, Hunting Stage
16:00 - 16:30
Hall G, Fishermen's stage
Performer: Bíró János
2/11/24, Sunday
09:00 - 17:00
Hall A
09:00 - 17:00
Hall A / 208
09:00 - 17:00
Hall A / 208
09:00 - 17:00
Hall A / 208
09:00 - 17:00
Hall A / 208
09:00 - 17:00
Hall A / 208
09:00 - 17:00
Hall A / 208
09:00 - 17:00
Hall A / 208B
09:00 - 17:00
Hall E, D
09:00 - 17:00
G Hall
09:00 - 17:00
G Hall
09:00 - 17:00
G Hall
09:30 - 16:06
Hall A, Gallery AI., 105 Room
10:00 - 11:00
Hall G, Aquarium
Performer: Jámbor Attila, Bodzsár Norbert
10:00 - 10:30
Hall G, Lure fishing pool
Performer: Veégh Viktor
10:30 - 11:00
A pavilon, Vadász színpad
Performer: Dr. Déri János
10:30 - 11:00
Hall G, Fishermen's stage
Performer: Kalauz Zoltán
10:30 - 11:00
Hall G, Lure fishing pool
Performer: Kopár Zoltán
11:00 - 11:30
A Hall, Hunting Stage
Performer: Bödők Gergely
11:00 - 11:30
Hall G, Fishermen's stage
Performer: Jámbor Attila
11:00 - 11:30
Hall G, Lure fishing pool
Performer: Nagy Ottó
11:30 - 12:00
A Hall, Hunting Stage
Performer: Halmágyi Takács István
11:30 - 12:00
Hall G, Fishermen's stage
Performer: Szabó Bence
11:30 - 12:00
Hall G, Lure fishing pool
Performer: Kiszely Zoltán, Papp Róbert
12:00 - 12:30
A Hall, Hunting Stage
Performer: Hernyák Aurél
12:00 - 12:30
Hall G, Aquarium
Performer: Schäffer Károly, Tóth Béla
12:00 - 12:30
Hall G, Fishermen's stage
12:00 - 12:30
Hall G, Lure fishing pool
Performer: Koncz Dávid
12:30 - 13:00
A pavilon, Vadász színpad
Performer: Dr. Déri János
12:30 - 13:30
Hall G, Aquarium
Performer: Koncz Dávid
12:30 - 13:00
Hall G, Lure fishing pool
Performer: Horváth Bálint
13:00 - 13:30
A Hall, Hunting Stage
Performer: Baczakó Tamás tűzoltó őrnagy
13:00 - 13:30
Hall G, Fishermen's stage
Performer: Kopár Zoltán
13:00 - 13:30
Hall G, Lure fishing pool
Performer: Gangl Tibor, Szigeti Tibor
13:30 - 14:00
A pavilon, Vadász színpad
Performer: Dr. Déri János
13:30 - 14:00
Hall G, Aquarium
Performer: Nagy Ottó
13:30 - 14:00
Hall G, Fishermen's stage
Performer: Bíró János
13:30 - 14:00
Hall G, Lure fishing pool
Performer: Móri István
14:00 - 14:30
A pavilon, Vadász színpad
Performer: Dr. Déri János
14:00 - 15:00
Hall G, Aquarium
Organizer: Hermann Ottó horgász szakkör
14:00 - 14:30
Hall G, Fishermen's stage
Performer: Antal Márió
14:00 - 14:30
Hall G, Lure fishing pool
Performer: Schäffer Károly, Tóth Béla
14:30 - 15:00
Hall G, Lure fishing pool
Performer: Tóth Bendegúz
15:00 - 15:30
Hall G, Lure fishing pool
Performer: Papp Róbert